Aktualności z WORD Toruń

Przesłanie dokumentów do innego WORD

Egzaminu na prawo jazdy wcale nie musisz zdawać w WORD Toruń, a ukończony kurs nauki jazdy pozwala Ci zdawać egzamin w dowolnym ośrodku ruchu drogowego w Polsce.

Przyszli kierowcy wolą czasem testy na prawo jazdy zdawać w jednym, a praktykę w innym ośrodku egzaminowania. Bywa jednak, że zmiana WORD podyktowana jest względami osobistymi.

WORD Toruń: Plac manewrowy jest do wynajęcia

Przed egzaminem możesz wynająć plac manewrowy WORD Toruń. Ile kosztuje taka usługa WORD-u?

WORD w Toruniu daje możliwość wykupienia jazd próbnych po swoim placu manewrowym. Koszt 20-minutowej jazdy na kat. B z wykorzystaniem samochodu nauki jazdy wynosi 36 zł brutto, jazda na kat. B+E to już koszt 55 zł.

WORD Toruń daje też możliwość przećwiczenia jazd po swoim placu kursantom na kat. C oraz T prawa jazdy. Ile to kosztuje? 30 minut jazdy na kat. C – 60 zł, zaś na kategorię T – 64 zł. Wszystkie.

Egzamin na prawo jazdy: Jakie są rodzaje parkowania?

Zdanie testów na prawo jazdy otwiera Ci drogę do kolejnego etapu egzaminu na prawo jazdy - egzaminu praktycznego. Tam czeka Cię wykonanie kilku zadań egzaminacyjnych, a wiedza na temat sposobu ich wykonania i oczekiwań egzaminatora pozwolą ci uniknąć niepotrzebnego stresu egzaminacyjnego, a ten z kolei jest najczęstszą przyczyną niepowodzeń egzaminacyjnych.

Testy na prawo jazdy trzeba znowu zaktualizować

Testy na prawo jazdy trzeba zaktualizować.  Wprawdzie od ostatnich zmian w puli egzaminacyjnej minęło dwa miesiące, część z Was aktualizację mogło po prostu przegapić

Testy na prawo jazdy: jakie zmiany?

Brak aktualizacji nie jest groźny – jeśli zamierzasz dowiedzieć się o przepisach które już nie istnieją. Pozornie błaha sytuacja może mieć poważny wpływ na wynik egzaminu teoretycznego na prawo jazdy, a czynników powodujących stres masz przed egzaminem pod dostatkiem, więc po co Ci kolejny?

Testy na prawo jazdy: Będą nowe pytania z korytarzy życia?

Testy na prawo jazdy to nie tylko pytania z kodeksu drogowego.  Znajomość przepisów przecież za mało aby móc świadomie i bezpiecznie poruszać się po drogach publicznych. W bazie egzaminacyjnej znajdziesz więc zagadnienia dotyczące min. budowy pojazdu, techniki kierowania czy pierwszej pomocy. I właśnie ten ostatni element testów na prawo jazdy może się zmienić. Ministerstwo infrastruktury chce aby na egzaminach pojawiła się poszerzona pula pytań właśnie z pierwszej pomocy.