Testy na prawo jazdy trzeba znowu zaktualizować

Testy na prawo jazdy trzeba zaktualizować.  Wprawdzie od ostatnich zmian w puli egzaminacyjnej minęło dwa miesiące, część z Was aktualizację mogło po prostu przegapić

Testy na prawo jazdy: jakie zmiany?

Brak aktualizacji nie jest groźny – jeśli zamierzasz dowiedzieć się o przepisach które już nie istnieją. Pozornie błaha sytuacja może mieć poważny wpływ na wynik egzaminu teoretycznego na prawo jazdy, a czynników powodujących stres masz przed egzaminem pod dostatkiem, więc po co Ci kolejny?

Do zmian w kodeksie drogowym doszło 1 października 2018 roku. W ślad za nimi zmieniły się i test na prawo jazdy. Komisja do spraw weryfikacji i rekomendacji pytań egzaminacyjnych stosowanych na egzaminie państwowym na prawo jazdy działająca przy ministerstwie infrastruktury zdecydowała się na usunięcie niektórych pytań z testów na prawo jazdy.

Jak zdobyć aktualne testy na prawo jazdy?

Jeśli używasz profesjonalnych testów na prawo jazdy zdamyto.com, to nie musisz nic robić. System zaktualizował się automatycznie bez Twojej ingerencji.

Płytki z testami ma prawo jazdy trzeba aktualizować ręcznie. Odszukaj opcji aktualizacji bazy pyty.

Część kursantów musi jednak niestety zaopatrzyć się w nowe testy na prawo jazdy. Amatorskie strony z testami na prawo jazdy nie zapewniają aktualizacji wcale, a jeśli je zapewniają – to nie są wprowadzane na czas.

Polecamy pierwsze rozwiązanie oparte na profesjonalnym systemie testów na prawo jazdy z którego skorzystały dziesiątki tysięcy kursantów.

testy na prawo jazdy
​Testy na prawo jazdy. Pytanie z oficjalnej bazy egzaminacyjnej. Żródło zdamyto.co

Zmiany w testach na prawo jazdy podyktowane są nowelizacją kodeksu drogowego, która zaczęła obowiązywać od 1 października 2018. Komisja do spraw weryfikacji i rekomendacji pytań egzaminacyjnych stosowanych na egzaminie państwowym na prawo jazdy działająca przy ministerstwie infrastruktury zdecydowała się na usunięcie niektórych pytań z testów na prawo jazdy.

Komunikat ministerstwa dotyczący mian w testach na prawo jazdy

„Ministerstwo Infrastruktury uprzejmie informuje, że w związku ze zmianami przepisów dotyczących obowiązku posiadania przy sobie dokumentów pojazdu z dotychczasowej bazy pytań egzaminacyjnych wycofano pytania o następujących numerach: 1861, 1862, 1868, 3782, 6421, 6429, 6596, 6597, 6598, 6602, 6603, 6607, 6611, 6612, 6705, 7565, 7561, 7594, 7620, 7623, 10096”

Pełna oficjalna baza pytań stosowanych w testach na prawo jazdy: zdamyto.com.

 

Image: